Login

 


 
     
Limit to available items
Record:   Prev Next
book jacket
BOOK
Title Perënditë dhe heronjtë e Olimpit / [tekstet: Silvia Benna Rolandi ; përktheu: Luigj Gurakuqi]
Imprint Tiranë : Neraida, 2002

LIBRARY / MAP CALL NUMBER STATUS MESSAGE
 Stadsbibl:Slottet vån 1 Kanini Bokskogen - Världens språk  Cmg=rf,u    CHECK SHELF  ---
Descript 64 s. : ill.
Series Fjalor mitologjik
Subject Grekisk religion
Grekiska gudar
Grekiska gudasagor
Religionshistoria
Classmark Cmga=rf,u
Alt Auth Lurakuqi, Luigj
ISBN/ISSN 99927-835-0-8
Record:   Prev Next